Doradcy

Andrzej Godewski

ANDRZEJ GODEWSKI, PARTNER
Od ponad 20 lat na rynku mediów i PR. Dziennikarz z wykształcenia, z kilkuletnim doświadczeniem we Wprost i Życiu Warszawy. Swoje pierwsze teksty tworzył jeszcze na maszynie do pisania. Pamięta czasy, kiedy informacji szukało się w czytelni lub na ulicy, a nie w Internecie. Może dlatego uważa, że najlepszą formą komunikacji jest kontakt bezpośredni i rozmowa.

Specjalista w zakresie relacji z mediami, komunikacji korporacyjnej oraz budowania biznesowych koalicji (m.in. w ramach programów Aura – lokal z dobrą atmosferą i Program Odpowiedzialnej Sprzedaży STOP18!). Twórca i realizator licznych kampanii PR dla firm, produktów i usług (m.in. pierwsza międzynarodowa karta kredytowa, pierwszy bank internetowy i pierwszy profesjonalny doradca finansowy).

Koordynator projektów edukacyjnych i społecznych. Doradca w sytuacjach kryzysowych i towarzyszących restrukturyzacjom. Trener medialności i budowania reputacji poprzez media. Członek Akademii Ekspertów PR i Rady Programowej „Park Kulturowy – Ossów”. Zdobywca podwójnego PRotona 2010 w kategorii Osoba/Zespół w Agencji PR i Nagroda Publiczności.

Dziennikarsko zadebiutował w 1988 roku w Sztandarze Młodych. Na studia dostał się bez egzaminu, wygrywając konkurs „Indeks za debiut” tygodnika „Razem”. Największe przeżycie sportowe to oglądanie Leo Messiego na żywo w meczu Barcelona – Arsenal. Niezapomniane dni, to narodziny córki i syna, a niespełnione marzenie to gra na basie w zespole rockowym.

Agnieszka Szmit 

AGNIESZKA SZMIT, PARTNER
Z branżą PR związana od ponad 11 lat. Specjalizuje się w komunikacji finansowej i korporacyjnej, doradza w sytuacjach kryzysowych. Stale wierzy w siłę relacji z mediami i liderami opinii. Na koncie ma kilkadziesiąt projektów zrealizowanych m.in. dla sektorów finansowego, rozrywkowego, czy medycznego. Odpowiadała za komunikację polskiego debiutu płatności zbliżeniowych w technologii MasterCard PayPass, budowanie kategorii doradztwa finansowego oraz wejście na polski rynek lifestylowego kanału telewizyjnego TLC. Z wykształcenia archeolog i specjalista ds. PR. Laureatka pierwszej edycji branżowych nagród Protony 2007 i członek Akademii Ekspertów PR.

Z zamiłowania ogrodniczka i jubiler, degustatorka dobrej kuchni w wykonaniu męża lub teściowej oraz czerwonego wina w wykonaniu włoskim. Wolne chwile dzieli między dużą rodzinę i mały ogródek, w którym stale brakuje średniej wielkości psa.